Fragman OkRu OpenLoad Moly
Baby Driver ( Tam Gaz ) filmi ;
yönetmenliğini Edgar Wright 'ın yaptığı bu film 2017 yılında gösterime girmiştir. Filmin oyuncu kadrosu Ansel Elgort, Jamie Foxx, Jon Hamm, Kevin Spacey, Lily James 'dan oluşmaktadır. Altyazılı opsiyonu ile sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz. Sitemizde Aksiyon, Komedi, Suç kategorilerinde bulunan film IMDB kullanıcılarının oy ortalaması olarak 8.6 puan almıştır. Şuan bu filme ait Fragman seçeneğini izlemektesiniz.
Filmin Konusu : Çılgın baby driver oldukça iyi araba kullanmaktadır. Büyük şirketlerin özel şoförlüğünü yaparak iyi paralar kazanmaktadır. Çocukluğun da geçirdiği kaza sebebi ile sürekli olarak kulağının çınlaması sebebi ile müzik dinlemekte ve daha iyi duymaktadır. Yakışıklı oyuncu sevgilisi ile gittiği bir kafede tanışmıştır. İşyerinde polisler ile başı sürekli belaya girmesi sebebi ile işi bırakmayı planlarken patronu ona son bir iş vererek o işi de tamamlamasını ister. Baby işi kabul etmek istemez fakat patronu onu sevgili ile tehdit ederek işi kabul etmesini sağlar. Baby çaresiz olarak işi kabul eder. Film sektöründe kaliteli hizmetleri ile suç içerikli filmler kategorisinde yer almaktadır. Aynı zaman da heyecan ve komedi de bir arada izleyicilere sunulmaktadır.

Film hakkında yorumlar

3 Yorum - "Baby Driver"

avatar
2048
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
trackback

[…] Baby Driver‘ın yönetmeni Edgar Wright, Marvel’ın Ant-Man filminin de yönetmeni olacaktı. Normalde kendi filmlerini yazıp yöneten Edgar Wright, Marvel senaryoda değişiklikler yapmak isteyince çekimler başlamadan filmden ayrıldı. Gene de filmin büyük bir bölümü onun senaryosu. Eğer film çekmek istiyorsanız veya kendinizi bir sinema sever olarak görüyorsanız bu adamdan öğrenecek çok şey var. […]

seçkin
Ziyaretçi

10 numara bir araba yarış filmine benziyor bence hızlı ve öfkelinin yerini alacank baby driver filmi

şeb-i nemi
Ziyaretçi

film güzeş tavsiye ederim

wpDiscuz
Sinema Modu!
Editörün Seçtikleri