Fragman
Editör Notu : 19 Haziran 2018'de sinemalara girecek olan filmin fragmanı temsilidir. Film hakkında daha fazla bilgi geldikçe güncelleme yapılacaktır.
Alita: Battle Angel filmi ;
yönetmenliğini Robert Rodriguez 'ın yaptığı bu film 2018 yılında gösterime girmiştir. Filmin oyuncu kadrosu Christoph Waltz, Ed Skrein, Eiza González, Mahershala Ali, Rosa Salazar 'dan oluşmaktadır. Altyazılı opsiyonu ile sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz. Sitemizde Aksiyon, Macera, Romantik kategorilerinde bulunan film IMDB kullanıcılarının oy ortalaması olarak 7.2 puan almıştır. Şuan bu filme ait Fragman seçeneğini izlemektesiniz.
Filmin Konusu : 26. yüzyılda insanlar robot teknolojilerini hayal edebileceklerinin ötesine taşımıştır. Ürettikleri robotlar insanlara yardım eden, günlük işleri yapan birer makinelere dönüşmüştür. Artık tüm işleri robotlar yapmaktadır. Bozulan ve işlevini kaybeden robotlar ise çöpe gitmektedir. Bir bilim adamı hurda olarak atılan bayan bir robotu olarak onu yeniden geliştirmeye başlar sonunda ortaya çıkan ise düşündüğünden daha zeki ve işlevsel bir siborg'dur. Adalet ve özgürlük için kendi hür iradesiyle savaşacaktır.

Film hakkında yorumlar

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
2048
wpDiscuz
Sinema Modu!
Editörün Seçtikleri