Pacific Rim: Uprising Pacific Rim 2

Pacific Rim: Uprising
Pacific Rim: Uprising Pacific Rim 2 konusu
Uzaylılar devasa yaratıkları gezegenimize yollayarak yer yüzünü yok etmeyi denemişti ancak insanların devasa savaş makineleri onları alt etmişti. Uzaylı saldırısının püskürtülmesinden sonra devasa savaş makineleri dinlenmeye çekildi ancak bir grup bilim adamı tehdidin sona ermediğini kanıtlayınca yeni ve daha gelişmiş savaş makineleri inşaat edilmeye başlandı. İnsanlar ne kadar kendilerini ve savaş aletlerini geliştirselerde düşman bu sefer hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde yer yüzünü vuracaktır.
Yönetmen Steven S. Deknight
Oyuncular
Dil Seçeneği Altyazılı
Tür Aksiyon Bilim Kurgu Macera
Yapım Tarihi 2018
IMDB Puanı 7.1

Pacific Rim: Uprising Pacific Rim 2 filminin yorumları

Film hakkında yorumlar

avatar
2048
Light
Ziyaretçi

4/10/2017
1.Film daha çıkmamış “sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz” denmiş.
2. IMDB skorları belli değil 7.1 denmiş.
3.Kaynak yok ki altyazı olsun onun da türkçesi olsun. “Türkçe Altyazılı opsiyonu” demişsiniz.
Soğumaya başladım vallaha.

admin
Yönetici

Merhaba, 2018 de eklenecek filmler şimdiden hazırlanıyor film çıktığında Türkçe Altyazılı olarak eklenecek ve imdb puanı güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Raigor
Ziyaretçi

Arkadaş haklı harici bir kategori yapsanız, “Gelecek Filmler” diye nasıl olur? Daha çıkmamış filmler son eklenen filmler olarak insanın önüne çıkınca tabi biraz dumur oluyoruz.

admin
Yönetici

Merhaba, isteğinizle ilgili çalışmamız devam ediyor gelecek filmleri anasayfada ve diğer kategorilerde listelerken işaretleyeceğiz. Geri bildirimleriniz için teşekkürler.