Arif v 216

Arif v 216
Arif v 216
Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.
Yönetmen Kivanç Baruönü
Oyuncular Cem Yilmaz, Ozan Güven, Özkan Ugur
Dil Seçeneği Yerli Film
Tür Bilim Kurgu Komedi
Yapım Tarihi 2018
IMDB Puanı 7.9

Arif v 216 filminin yorumları

“Arif v 216” için 3 cevap

  1. extract dedi ki:

    Teşekkürler supersiniz admin aksama bakalim

  2. duran.aga dedi ki:

    Admin.Emeklerine saglık fakat openload la gostermiyor maalesef başka alternatif eklerseniz sevinriiz şimdiden çok tşkler..

  3. kemalovich dedi ki:

    Çok başarısız bir film, hiçbir belli teması, konusu yok, cem yılmaz yaratıcı orjinal bir konu üretemediğinden olsa gerek, nostaljiyi kullanarak insanların sevdiği karakterleri filminde canlandırmış, aslında onlara vefalı olduğundan dolayı bu filmde onlara yer verdiğini göstermeye çalışsa da, aslında insanların bu eski sanatçılara olan saygısını kendisine bir meşru dayanak yaparak, kendi kitlesini söğüşlemek için yapmış olmalı film. Gerzekçe espriler ve hemen hemen filmin her anında var lan bir kargaşayla geçen 2 saat sonunda filmden anlaşılan hiçbir şey yok. Filmin insana ne sanat ne de başka bir konuda verdiği en küçük bir değer yok ne yazıkki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir